امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چرا از هگمتان چوب خرید کنید:

با مقایسه ترکیب توانمندیهای موجود در شرکت هگمتان چوب با سایر شرکت های همکار در مزایای خرید با ما به سهولت مشخص می گردد. در ذیل مواردی که هگمتان چوب را از سایر شرکت های همکار متمایز می نماید قید شده است:

تجربه حضور در این صنعت از سال 1376

سابقه فعالیت پایدار ما ازسال 1376 این اطمینان را به شما می دهد که ما قدم های استواری در این راه برداشته ایم و روند رو به رشد خود را همواره ادامه داده ایم.

گرد هم آوردن گروهی بزرگ و متخصص و مکمل هم

نیروهای انسانی فعال در هگمتان چوب همگی در زمینه کاری خود جزو برجسته ترین متخصص ها هستند.

کیفیت، وجه تمایز بارز

در مراحل تولید هر یک از محصولات در هگمتان چوب از ماشین آلات روز دنیا استفاده می شود تا کیفیت محصولات ما مهمترین وجه تمایز ما از سایر شرکت ها باشد.

سرمایه گذاری در ایجاد نمایشگاه های دائمی در شهر تهران -

هگمتان چوب گسترش فرهنگ استفاده از خانه های چوبی را ماموریت اصلی خود تعریف کرده از این رو با سرمایه گذاری در ایجاد نمایشگاه های دائمی در سطح شهر تهران به معرفی بهتر و بیشتر این ساختمانها به عموم مردم می پردازیم.

کلاس جهانی      

 امریکا ASTM اروپا (مجوز صادرات به اتحادیه اروپا) و CE هگمتان چوب با اخذ گواهینامه استاندارد به عنوان تنها شرکت ایرانی فعال در زمینه ساخت ویلاهای چوبی که موفق به صادرات محصول به کشورهای اروپائی شده است می باشد.

همچنین جهت گسترش صادرات خود به کشورهای اروپائی و آسیائی دفتر فروش هگمتان چوب در شهر دبی امارات متحده عربی افتتاح گردیده است.

الأتصال بنا

العنوان : ايران  طهران بونك  شارع مخبري زقاق 18 رقم الدار 1 طابق اول

هاتف الشركه :00982144451782

رقم المحمول الخاص بخبيرة البيع بللغه العربيه (العراقيه )

00989397777384

9378378074(0098)

 مرام   (بلغه العربيه العراقيه )