استفاده از خانه های چوبی نسبت به سایر مصالح در کلاس کاری خود بسیار مقرون به صرفه تر است

زمان ساخت در خانه های پیش ساخته چوبی بسیار کوتاهتر است

مقاومت خانه های پیش ساخته چوبی در مقابل زلزله بسیار بالاتر از خانه های بتونی است.

مصرف انرژی در خانه های چوبی به دلیل عایق بودن بسیار بهتر بسیار کمتر از خانه های بتونی است

خانه های چوبی از ورود امواج مضر الکترومغناطیس به داخل جلوگیری می کنند و در بلند مدت به سلامت افراد منجر می شود.

خانه های چوبی در مقایسه با خانه های بتونی بسیار زیباتر و آرام بخش تر است و انرژی مثبت چوب بصورت علمی نیز ثابت شده است.

 


 

خیر.باتوجه به اینکه آئین نامه ای در شهرداری درخصوص این نوع سازه تا کنون تدوین نشده است لذا احتاجی به مراجعه به شهرداری و اخذ مجوز نیست.

 


 

 مراحل ساخت و نصب این نوع خانه های پیش ساخته چوبی در هگمتان چوب شامل ساخت در کارخانه (حدود یکماه) و سپس 15 روز نصب و نازک کاری در محل می باشد.

 


 

   چوب مورد استفاده کاج سفید روسی درجه یک اشباع شده و مخصوص فضای باز می باشد.


 

عمر مفید خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب بیش از 50 سال می باشد.

 


 

هگمتان چوب در تولید خانه های پیش ساخته از چوب هایی استفاده می کند که توسط مواد مخصوص به شدت کند سوز شده اند و علاوه بر آن پس از رنگ آمیزی از پوشش ضد حریق که بصورت یک لایه شفاف بدون رنگ می باشد روی چوب استفاده می کند که باعث می شود این خانه ها کاملا ضد حریق شوند.

 


 

 باتوجه به وزن بسیار کم این خانه ها و نوع ساختار آن مقاوم ترین نوع خانه در مقابل زلزله خانه های پیش ساخته چوبی می باشند.

 


  

چوب به لحاظ خواص طبیعی خود عایق بسیار خوب حرارتی و حتی آکوستیک می باشد با این حال هگمتان چوب در ساخت خانه های پیش ساخته به این مهم اکتفا نکرده و از طریق فوم پلی اورتان پاششی که در بین لایه های چوب استفاده می کند عایق بودن این خانه ها را تضمین نموده است.

 


  

بله.هگمتان چوب در ساخت و نصب خانه های پیش ساخته چوبی با توجه به محل و موقعیت محل نصب اقدام به گزینش پوشش رنگ مخصوص و مطابق با آن شرایط آب و هوایی می نماید که باعث می شود این خانه ها در تمام نقاط قابل نصب و دارای عمر طولانی باشد.

 


 

 خیر.کارشناسان هگمتان چوب در انتخاب مواد اولیه با بررسی شرایط آب و هوایی منطقه نصب اقدام به گزینش مناسب ترین متریال می نمایند و از پوشش های محافظتی منطبق استفاده می نمایند که از هرگونه آسیب دیدن چوب ها در بلند مدت جلوگیری می نماید.

 


 

 هگمتان چوب با استفاده از عایق های رطوبتی و پوشش های محافظتی مخصوص و استفاده از اتصالات مخصوص چوب مقاومت خانه های پیش ساخته تولید خود را به سطح استاندارد های اروپایی و امریکایی رسانده است.

 


 

 هگمتان چوب در تولید خانه های پیش ساخته چوبی کلیه چوب های موزد استفاده را توسط محلول CCA  اشباع می نماید که این مهم باعث میشود هیچگونه حشره ای توانایی آسیب رساندن به این خانه ها را نخواهد داشت.

 


 

بله.هگمتان چوب با افتخار اعلام می دارد در ساخت خانه های پیش ساخته چوبی موفق به اخذ استاندارد صادرات به اتحادیه اروپا و گواهی انطباق با استاندارد امریکایی مربوطه شده است.

 


 

 بله.خانه های چوبی هگمتان چوب در کارخانه ساخته می شوند و سپس بصورت دمونتاژ به محل پروژه حمل شده و در محل مجددا مونتاژ می گردند.

 


 

 بله . بسته به محل نصب سکوی بتونی یا فلزی ساخته می شود و سپس خانه روی آن مونتاژ و توسط اتصالات مخصوص به آن وصل می گردد.

 


 

 بله.درصورت نیاز ساخت سکو و حفر چاه فاضلاب با در نظر گرفتن هزینه های مربوطه جداگانه انجام می شود.

 


 

 بله تیم های متخصص هگمتان چوب و نمایندگان فروش و نصب و خدمات پس از فروش هگمتان چوب در تمام شهر ها آماد خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشند.

 


 

 نوع درب و پنجره در خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب از نوع دوجداره upvc و یا تمام چوب به انتخاب مشتری می باشد.

 


 

 بله هزینه کلیه امور مکانیکال و الکتریکال در قیمت ها لحاظ شده است و هگمتان چوب خانه های پیش ساخته تولیدی خود را پس از انجام کلیه امور مربوطه و آماده انتقال اسباب به مشتریان تحویل می دهد.

 


 

 گرمایش در خانه های چوبی هگمتان چوب توسط رادیاتور و یا گرمایش از کف می باشد.

 


 

 خیر خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب نیاز به نگهداری خاصی ندارد فقط مانند خانه های معمولی حدود هر پنج سال یکبار بهتر است رنگ آمیزی مجدد گردد که مانند روز اول گردد.

 


 

 در سرویس بهداشتی و حمام روی چوب ها یک لایه عایق رطوبتی مخصوص زده می شود و سپس گچ برگ نصب شده و سپس مانند ساختمانهای بتونی سرامیک یا سنگ نصب می شود.

 


 

 پوشش سقف در خانه های پیش ساخته از داخل چوب سپس یک لایه عایق مخصوص و پس از آن عایق رطوبتی و در انتها شینگل آسفالت یا ورق آندویلا یا ورق طرح سفال به انتخاب مشتری می باشد.

 


 

بله مشتریان می توانند رنگ مورد نظر خود را از میان بیش از 30 رنگ انتخاب نمایند.

 


 

در خانه های چوبی تک جداره سیم کشی و لوله کشی روکار می باشد که بوسیله داکت چوبی پوشیده می شود و در خانه های دوجداره کلیه لوله کشی ها و برق کشی ها بصورت توکار است.

 


 

بله کلیه محصولات هگمتان چوب دارای 20 سال ضمانت کیفی می باشند.

 


 

هگمتان چوب کلیه خانه های پیش ساخته تولیدی خود را در مقابل شرایط جوی-آسیب دیدن چوب ها حشرات چوبخوار به مدت 20 سال ضمانت می نماید.

 


 

کلیه شیرآلات و یراق آلات مورد استفاده در خانه های پیش ساخته هگمتان چوب از نوع درجه یک ایرانی می باشد که با تامین نظر مشتری نصب می گردد و این امکان وجود دارد که در صورت درخواست و با پرداخت مابالتفاوت این تجهیزات با نوع ایتالیایی و ... تعویض گردد.

 


 

بله امکان نصب شومینه با نظر کارشناس طراحی و ایجاد تمهیداتی وجود دارد.

 


 

 پوشش کف با نظر مشتری از سرامیک پارکت و چوب طبیعی قابل اجراست.

 


 

بله مطابق نظر مشتریان این امکان وجود دارد.

 


 

در خانه های پیش ساخته چوبی با دیواره های تک جداره دیواره ها شامل یک لایه چوب با ضخامت 4.5 سانتیمتر می باشد و کلیه لوله کشی ها و برق کشی ها بصورت روکار انجام می شود ولی در خانه های چوبی دوجداره علاوه بر یک لایه چوب یک لایه عایق 4 سانتی و سپس یک لایه چوب 2 سانتی نصب می شود و کلیه لوله کشی و سیم کشی ها بصورت توکار می باشد . لذا خانه های تک جداره مناسب متراژ های پایین تر از 60 متر می باشد و توصیه ما در متراژ های بالاتر استفاده از سازه های دوجداره می باشد.

 


 

قیمت خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب بصورت هر متر مربع زیر بنا تعیین می گردد که این عدد پس از بررسی پلان و طرح مورد درخواست مشتری و تک جداره و دوجداره بودن سازه قابل ارائه است و بطور میانگین بین 1.600.000 تومان الی 2.300.000 تومان می باشد.

 


 

بله هگمتان چوب با در اختیار داشتن تیم مجرب طراحی و کارشناسی قابلیت طراحی و ساخت خانه های پیش ساخته چوبی مطابق سلیقه و درخواست مشتریان محترم را دارا می باشد.

 


 

پس از عقد قرارداد 50 درصد مبلغ دریافت می گردد

پس از اتمام ساخت خانه در کارخانه و ارسال به محل پروژه 20 درصد

پس از اتمام سفت کاری و اتمام نصب دیواره ها و سقف و پیش از نازک کاری 20 درصد

پس از اتمام پروژه 10 درصد دریافت می گردد.

 


 

 در جشنواره های فروش ویژه که از طریق شبکه های اجتماعی و سایت اعلام می گردد مشتریان محترم می توانند 40 درصد مبلغ قرارداد را بصورت اقساطی و با پرداخت چک های معتبر و مورد تائید واحد حسابداری شرکت پرداخت نمایند.