hb122 1

خانه پیش ساخته بتنی طرح HB122:

 

 

تعداد اتاق خواب:  4
تعداد سرویس بهداشتی: 2
تعداد حمام: 2
اتاق رختشویی: 1

 

 HB122 یک خانه آجری یک طبقه با اندازه جمع و جور است. ما آن را به عنوان جایگزینی برای یک آپارتمان شهری در نظر گرفتیم. مساحت خانه کوچک است، اما سعی کردیم از هر سانتی متر آن تا حد امکان به نحو احسن استفاده کنیم. این پروژه در سال 2021 بر اساس بازخورد مشتریان به روز و نهایی شد.

مکان مرکزی در خانه توسط یک اتاق نشیمن با سقف شیبدار بلند اشغال شده است که در بالاترین نقطه بیش از 4 متر است. یک پنجره عریض از کف تا سقف اتاق نشیمن را پر از نور می کند و منظره ای از طبیعت اطراف را نشان میدهد. و از طریق آن می توانید مستقیماً به حیاط بروید با امکان نصب پنجره های سقفی برای افزایش نور داخل واحد

یک آشپزخانه دنج در مجاورت اتاق نشیمن است - آنها یک فضای واحد را تشکیل می دهند. مهماندار از پنجره آشپزخانه می تواند ورود مهمانان به حیاط را ببیند.

خانه دارای سه اتاق خواب است که هر پنجره رو به دو طرف است. کمدها به گونه ای قرار گرفته اند که دیوارها را با اتاق های مجاور کاملاً می پوشانند و به عنوان عایق صوتی اضافی عمل می کنند.

ما طاقچه هایی در خانه برای ذخیره سازی توکار و یک اتاق رختشویی جداگانه در نظر گرفته ایم.

خانه داری یک ایوان است تا کسانی که وارد می شوند از باران و برف محافظت می کند و همچنین به شما امکان می دهد کالسکه یا دوچرخه را بیرون بگذارید.

فضای راهرو به گونه ای طراحی شده تا امکان ورود چندین نفر همزمان وجود داشته باشد.

با وجود جمع و جور بودن، HB122 برای زندگی راحت حتی برای یک خانواده بزرگ عالی است.

 

 گالری تصاویر این حانه پیش ساخته در قسمت زیر وجود دارد و با کلیک روی آن می توانید تصاویر را در سایز بزرگ مشاهده نمائید: