هگمتان چوب ساخت ویلاهای مدرن و کلاسیک را مطابق استانداردهای جهانی در کمترین زمان ممکن با بهترین متریال برای شما انجام میدهد. ما ویلاهای یک طبقه و دو طبقه و سه طبقه از 50 متر مربع تا 10000 متر مربع را برایتان میسازیم . طرح های ویلاها از قبل توسط بهترین طراحان برای شما در بیش از 200 مدل آماده شده است که می توانید از میان آنها طرح ویلای خود را انتخاب کنید و همچنین امکان ساخت بصورت سفارشی و مطابق نظر شما نیز وجود دارد.
در طرح های ویلاهای بتنی هگمتان چوب از آجر های رستیک و سنگ برای نماهای خارجی با ترکیب زیبایی از شیشه و چوب استفاده میشود .همچنین برای ساخت دیواره ها از بلوک های آجری استفاده میشود.
مزایای استفاده از بلوک آجر در ویلاسازی:

-خانه با سرعت بیشتری ساخته می شود. یک بلوک جایگزین حجم چهارده آجر استاندارد می شود. در نتیجه ساخت و ساز چندین بار تسریع می شود.
-عایق حرارتی بالا. با انتخاب صحیح ضخامت و مواد تکمیلی، عایق اضافی دیوار مورد نیاز نیست.
-افزایش استحکام ساختمان بطوریکه از این متریال برای ساخت تا 10 طبقه میتوان استفاده کرد.
-مقاوم در برابر آتش. بلوک های سرامیکی نمی سوزند، هنگامی که تا 900 درجه سانتیگراد گرم می شوند، خواص خود را حفظ می کنند.
-بلوک ها استحکام لازم را برای نصب دال کف بتن مسلح فراهم می کنند. این به طور خودکار مشکلات عایق صدا را برطرف می کند
-فرصتی برای انتخاب هر گزینه تکمیلی، برای انجام کارهای پیچیده معماری وجود دارد.

طراحی اختصاصی:

هنگام طراحی، می توانید هر عنصر اضافی را به طرح اضافه کنید: یک زیرزمین، یک سقف پیچیده، دکوراسیون به سبک یک قلعه قدیمی یا یک طراحی مدرن لاکونیک، یک تراس پشت بام. هنگام توسعه، ما اندازه، شکل و چشم انداز سایت، محل ساختمان های همسایه را در نظر می گیریم. ما چندین گزینه طراحی را ارائه می دهیم، طرح را با جزئیات کار می کنیم، همه عناصر لازم را در طرح گنجانده ایم. برای سفارش ساخت و ساز مطابق با طرح خود، خواسته های کلی خود را به معمار هگمتان چوب بگویید، نمونه هایی از خانه هایی را که دوست دارید نشان دهید. شاید یک خانه آجری در کاتالوگ وجود داشته باشد که بتوان آن را به عنوان پایه در نظر گرفت.