این مجموعه ویلاها در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع ساخته میشود که مالکیت این زمین شخصی بوده و هگمتان چوب مجری ساخت آن می باشد . عطف به مذاکره با مالک پروژه و به منظور تامین نقدینگی مالک اقدام به پیش فروش چند قواره از این مجموعه نموده است که با توجه به شرایط مناسب این مجموعه و قیمت بسیار ایده آل در پیش فروش این چند قطعه و با توجه به درخواست های مشتریان محترم مبنی بر معرفی زمین های مناسب برای ساخت به این منظور این پروژه برای علاقمندان معرفی میگردد:

محدوده پروژه:

این مجموعه در فاصله 45 دقیقه ای از تهران و در جاده ماهدشت واقع شده بطوریکه اولین قواره جنب بافت مسکونی است و انتظار میرود تا سال آینده وارد بافت شود که به این ترتیب ارزش افزوده بسیار مناسبی برای مالکان ایجاد خواهد شد.در حال حاضر کاربری زراعی است ولی با توجه به قرارگیری قسمتی از ملک در بافت مسکونی از کلیه انشعابات آب و برق و گاز برخوردار می باشد.این مجموعه از یک سمت با گذر 10 متری  از سمت دیگر مجاور به گذر 6 متری است که ورودی مجموعه از طریق دو درب از این گذر تامین شده است.گذر 10 متری آسفالت بوده و گذر 6 متری آسفالت میشود.

 

 

 plan

 

مدارک قانونی ویلاها:


مدارک ویلاهای قابل واگذاری بصورت قولنامه با کد رهگیری به همراه قرارداد با هگمتان چوب می باشد.همچنین لازم به ذکر است پس از ورود به بافت مسکونی تا سال آینده امکان اخذ سند تک برگ عرصه و اعیان وجود دارد که این مهم ارزش ملک را چندین برابر خواهد کرد لذا این پروژه هم یک ویلای شیک و مدرن قابل استفاده است و هم از طرف دیگر سرمایه گزاری بسیار مناسبی است.

مزایای خرید ویلا در این مجموعه:

1.اعمال سلیقه و نظرات خریداران در ساخت ویلا: با توجه به اینکه خرید ویلای آماده در اکثر مواقع نیازو سلایق خریداران را در جزئیات و بعضا حتی در کلیات تامین نمیکند خریداران پیش فروش این ویلاها می توانند در جریان تک تک جزئیات ساخت و اجرای ویلای خود قرار بگیرند و در صورت نیاز تغییرات مورد نظر خود را در ساخت و محوطه سازی با معماران در میان بگذارند تا در اجرا اعمال شود به این ترتیب ویلاها دقیقا مطابق نیاز خریداران ساخته میشود.

2.پرداخت اقساطی: این پروژه پرداخت وجه تا زمان تکمیل پروژه است بطوریکه 30 درصد مبلغ هنگام مبایعنامه و 60 درصد طی تکمیل و ساخت پروژه پرداخت میشود .

3.قیمت بسیار مناسب:قیمت مورد نظر در پیش فروش این واحدها بسیار مناسب است و مالک صرفا جهت تامین بخشی نقدینگی پروژه این چند واحد را واگذار میکند و قطعا قیمت واحدها پس از تکمیل بسیار متفاوت خواهد بود.

4.منطقه رو به رشد: با توجه به مجاورت ملک با بافت در آینده بسیار نزدیک ویلاها داخل بافت مسکونی قرار میگیرند که این نکته بسیار مهم است و باعث چند برابر شدن ارزش ویلاها میشود.

5.دسترسی به امکانات رفاهی : در اطراف زمین مناطق کاملا مسکونی و ویلایی است و دسترسی به امکانات وجود دارد که این ویلاها را حتی مناسب سکونت دائم می نماید.

6.امنیت بالا: نگهبان 24 ساعته در مجموعه وجود دارد که امنیت همه قطعات را تامین میکند.

7.بکارگیری معماری نوین در ساخت ویلا ها : تمام ویلاها با تکنولوژی روز دنیا ساخته میشود و در طراحی از تک تک سانتیمتر ویلاها کاربردی استفاده شده است.

8.انشعابات قانونی: هر ویلا دارای آب برق گاز قانونی هستند.

 9.امکانات خاص: کلیه ویلاها دارای استخر با تصفیه خانه و آب گرم می باشند.

زمان تحویل ویلاها:

عملیات تفکیک و دیوار کشی های داخلی آغاز شده و بزودی ساخت واحدها و فضاسازی ها آغاز میشود و کلیه مجموعه ویلاها در بهار 1401 تحویل میشوند.

 

متراژ و مشخصات ویلاهای قابل پیش فروش:پیشفروش برای سه سایز ویلا انجام میشود . 160 متر - 200 متر و 300 متری

-زمین های 160 متر دارای 50 متر بنا - زمین های 200 متر دارای 70 متر بنا و زمین های 300 متری دارای 85 متر بنا هستند.


-کلیه ویلاها دارای استخر با تصفیه خانه و آب گرم می باشند.

-نشیمن فضای باز با آتشدان

-محوطه سازی مدرن به همراه باربیکیو

-ساختمان ها دارای شیشه های سرتا سری و جمع شونده

-نورپردازی حرفه ای در محوطه و داخل ساختمان

-انشعابات تکمیل

 

شرایط پرداخت و قیمت پیش فروش:

 

- زمین 160 متر دارای 50 متر بنا ویلای تیپ A و استخر آب گرم و تصفیه  و محوطه سازی قیمت پیش فروش فقط 1 میلیارد تومان
300 میلیون پیش پرداخت 4 قسط 150 میلیون تومانی به فواصل یکماه

- زمین 200 متر دارای 70 متر بنا ویلای تیپ B و استخر آب گرم و تصفیه  و محوطه سازی قیمت پیش فروش فقط یک میلیارد و سیصد میلیون تومان
400 میلیون پیش پرداخت 4 قسط 225 میلیون تومانی به فواصل یکماه

- زمین 300 متر دارای 85 متر بنا ویلای تیپ C و استخر آب گرم و تصفیه  و محوطه سازی قیمت پیش فروش فقط یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان
600 میلیون پیش پرداخت 4 قسط 275 میلیون تومانی به فواصل یکماه

 برای ثبت درخواست لطفا فرم ثبت درخواست خرید از این مجموعه را تکمیل کنید.

ویلای تیپ A:

 این ویلا برای زمین های 160 متری اجرا میشود که دارای 50 متر بنا با یک اتاق خواب با طراحی مدرن و کاربردی - استخر چهار فصل و فضای نشیمن و باربیکیو - فضای پارک خودرو و محوطه سازی زیبا

type a

برای مشاهده تصاویر بیشتر این تیپ ویلا:

 

ویلای تیپ B:

 این ویلا برای زمین های 200 متری اجرا میشود که دارای 70 متر بنا با یک اتاق خواب با طراحی مدرن و کاربردی - استخر چهار فصل و فضای نشیمن و باربیکیو - فضای پارک خودرو و محوطه سازی زیبا

type b

برای مشاهده تصاویر بیشتر این تیپ ویلا:

 

ویلای تیپ C:

 این ویلا برای زمین های 300 متری اجرا میشود که دارای 85 متر بنا با یک اتاق خواب با طراحی مدرن و کاربردی - استخر چهار فصل و فضای نشیمن و باربیکیو - فضای پارک خودرو و محوطه سازی زیبا

type c

برای مشاهده تصاویر بیشتر این تیپ ویلا:

 

 

در صورت تمایل به پیش خرید هر یک از واحدها لطفا فرم درخواست خرید را تکمیل کنید اولویت واگذاری به دلیل محدود بودن قطعات با کسانی است که زودتر اقدام نمایند. همچنین برای پاسخ به سوالات شما کارشناس فروش هگمتان چوب پاسخگو می باشد.09123074931