استفاده از خانه های چوبی نسبت به سایر مصالح در کلاس کاری خود بسیار مقرون به صرفه تر است.

زمان ساخت در خانه های پیش ساخته چوبی بسیار کوتاهتر است.

مقاومت خانه های پیش ساخته چوبی در مقابل زلزله بسیار بالاتر از خانه های بتونی است.

مصرف انرژی در خانه های چوبی به دلیل عایق بودن بسیار بهتر، بسیار کمتر از خانه های بتونی است.

خانه های چوبی از ورود امواج مضر الکترومغناطیس به داخل جلوگیری می کنند و در بلند مدت به سلامت افراد منجر می شود.

خانه های چوبی در مقایسه با خانه های بتونی بسیار زیباتر و آرام بخش تر بوده و انرژی مثبت چوب نیز بصورت علمی ثابت شده است.

 


 

خیر.باتوجه به اینکه آئین نامه ای در شهرداری درخصوص این نوع سازه تا کنون تدوین نشده است لذا احتیاجی به مراجعه به شهرداری و اخذ مجوز نیست.

 


 

 مراحل ساخت و نصب این نوع خانه های پیش ساخته چوبی در هگمتان چوب شامل ساخت در کارخانه (حدود یکماه) و سپس 2 الی 3 ماه بسته به متراژ ویلا نصب و نازک کاری در محل می باشد.

 


 

   چوب مورد استفاده کاج سفید روسی درجه یک اشباع شده و مخصوص فضای باز می باشد.

 


 

عمر مفید خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب بیش از 50 سال می باشد.

 


 

هگمتان چوب در تولید خانه های پیش ساخته از چوب هایی استفاده می کند که توسط مواد مخصوص به شدت کند سوز شده اند و علاوه بر آن پس از رنگ آمیزی از پوشش ضد حریق که بصورت یک لایه شفاف بدون رنگ می باشد روی چوب استفاده می کند که باعث می شود این خانه ها کاملا ضد حریق شوند.

 


 

 باتوجه به وزن بسیار کم این خانه ها و نوع ساختار آن مقاوم ترین نوع خانه در مقابل زلزله خانه های پیش ساخته چوبی می باشند.

 


  

چوب به لحاظ خواص طبیعی خود عایق بسیار خوب حرارتی و حتی آکوستیک می باشد . با این حال هگمتان چوب در ساخت خانه های پیش ساخته به این مهم اکتفا نکرده و از طریق فوم پلی اورتان پاششی که در بین لایه های چوب استفاده می کند عایق بودن این خانه ها را تضمین نموده است.

 


  

بله.هگمتان چوب در ساخت و نصب خانه های پیش ساخته چوبی با توجه به موقعیت مکانی محل پروژه اقدام به گزینش پوشش رنگ مخصوص مطابق با آن شرایط آب و هوایی می نماید که باعث می شود این خانه ها در تمام نقاط قابل نصب و دارای عمر طولانی باشد.

 


 

 خیر.کارشناسان هگمتان چوب در انتخاب مواد اولیه با بررسی شرایط آب و هوایی منطقه اقدام به گزینش مناسب ترین متریال می نمایند و از پوشش های محافظتی منطبق استفاده کرده که از هرگونه آسیب دیدن چوب ها در بلند مدت جلوگیری می کند.

 


 

 هگمتان چوب با استفاده از عایق های رطوبتی و پوشش های محافظتی مخصوص و استفاده از اتصالات مخصوص چوب، مقاومت خانه های پیش ساخته تولید خود را به سطح استاندارد های اروپایی و امریکایی رسانده است.

 


 

 هگمتان چوب در تولید خانه های پیش ساخته چوبی کلیه چوب های مورد استفاده را توسط محلول CCA  اشباع می نماید که این مهم باعث میشود هیچگونه حشره ای توانایی آسیب رساندن به این خانه ها را نداشته باشد.

 


 

بله.هگمتان چوب با افتخار اعلام می دارد در ساخت خانه های پیش ساخته چوبی موفق به اخذ استاندارد صادرات به اتحادیه اروپا و گواهی انطباق با استاندارد امریکایی مربوطه شده است.

 


 

 بله.خانه های چوبی هگمتان چوب در کارخانه ساخته می شوند و سپس بصورت دمونتاژ به محل پروژه حمل شده و در محل مجددا مونتاژ می گردند.

 


 

 بله . بسته به محل نصب ، سکوی بتونی یا فلزی ساخته می شود و سپس خانه بر روی سکو مونتاژ و توسط اتصالات مخصوص به آن وصل می گردد.

 


 

 بله.درصورت نیاز ساخت سکو و حفر چاه فاضلاب با در نظر گرفتن هزینه های مربوطه جداگانه انجام می شود.

 


 

 بله تیم های متخصص هگمتان چوب و نمایندگان فروش و نصب و خدمات پس از فروش هگمتان چوب در تمام شهر ها آماده خدمت رسانی به مشتریان محترم می باشند.

 


 

 نوع درب و پنجره در خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب از نوع دوجداره upvc   می باشد.

 


 

 بله هزینه کلیه امور مکانیکال و الکتریکال در قیمت ها لحاظ شده است و هگمتان چوب خانه های پیش ساخته تولیدی خود را پس از انجام کلیه امور مربوطه ، آماده تحویل به مشتریان محترم می نماید.

 


 

 گرمایش در خانه های چوبی هگمتان چوب توسط رادیاتور می باشد.

 


 

 خیر. خانه های پیش ساخته چوبی هگمتان چوب نیاز به نگهداری خاصی ندارد . تنها پیشنهاد ما رنگ آمیزی مجدد در بازه زمانی 5 ساله می باشد که سبب احیای نما میگردد.

 


 

 در سرویس بهداشتی و حمام روی چوب ها یک لایه عایق رطوبتی مخصوص و سپس گچ برگ نصب شده و پس از آن مانند ساختمانهای بتونی سرامیک یا سنگ نصب می شود.

 


 

 پوشش سقف در خانه های پیش ساخته از داخل چوب سپس یک لایه عایق مخصوص و پس از آن عایق رطوبتی و در انتها ورق طرح سفال به رنگ انتخابی مشتری می باشد.

 


 

بله مشتریان می توانند رنگ مورد نظر خود را از میان بیش از 30 رنگ انتخاب نمایند.

 


 

در خانه های پیش ساخته هگمتان چوب تمام دیوار ها دوجداره بوده و کلیه لوله کشی ها و برق کشی ها بصورت توکارانجام میگردد.

 


 

بله کلیه محصولات هگمتان چوب دارای 20 سال ضمانت کیفیت می باشند.

 


 

هگمتان چوب کلیه خانه های پیش ساخته تولیدی خود را در مقابل شرایط جوی، آسیب دیدن چوب ها در برابر حشرات چوبخوار به مدت 20 سال ضمانت می نماید.

 


 

کلیه شیرآلات و یراق آلات مورد استفاده در خانه های پیش ساخته هگمتان چوب از نوع درجه یک ایرانی می باشد که با تامین نظر مشتری نصب می گردد و این امکان وجود دارد که در صورت درخواست و با پرداخت مابه التفاوت این تجهیزات با نوع ایتالیایی و ... جایگزین گردد.

 


 

بله امکان نصب شومینه با نظر کارشناس طراحی و ایجاد تمهیداتی ، وجود دارد که هزینه ساخت آن جداگانه محاسبه میگردد .

 


 

 بابت پوشش کف با نظر مشتری  سرامیک یا لمینیت  استفاده میگردد .

 


 

بله مطابق نظر مشتریان این امکان وجود دارد.

 


 

در خانه های پیش ساخته چوبی با دیواره های تک جداره دیواره ها شامل یک لایه چوب با ضخامت 4.5 سانتیمتر می باشد و کلیه لوله کشی ها و برق کشی ها بصورت روکار انجام می شود .ولی در خانه های چوبی دوجداره علاوه بر یک لایه چوب یک لایه عایق 4 سانتی و سپس یک لایه چوب 2 سانتی نصب می شود و کلیه لوله کشی و سیم کشی ها بصورت توکار می باشد .


 

آخرین لیست لیمت از کانال تلگرام هگمتان چوب در دسترس مشتریان محترم میباشد .

 


 

بله. هگمتان چوب با در اختیار داشتن کادری مجرب از طراحان و کارشناسان اجرایی توانایی طراحی و ساخت خانه های پیش ساخته چوبی مطابق سلیقه و درخواست مشتریان محترم را دارا می باشد.

 


 

50 درصد مبلغ پس از عقد قرارداد

20 درصد پس از اتمام ساخت خانه در کارخانه و ارسال به محل پروژه

20 درصد پس از اتمام نصب اسکلت و سقف ویلا

10 درصد پس از اتمام پروژه

 


 

 در جشنواره های فروش ویژه که از طریق شبکه های اجتماعی و سایت اعلام می گردد مشتریان محترم می توانند تنها در متراژ های بالای 300 متر مربع 30 درصد مبلغ قرارداد را بصورت اقساطی و با پرداخت چک های معتبر و مورد تائید واحد حسابداری شرکت پرداخت نمایند.