قیمت خانه پیش ساخته

 جهت دریافت لیست قیمت ویلاهای پیش ساخته و خانه های چوبی و همچنین اطلاع از آخرین فروش های ویژه شرکت هگمتان چوب لطفا به کانال تلگرام شرکت مراجعه نمائید.همچنین برای ثبت درخواست خرید اقساطی خانه پیش ساخته از طریق فرم زیر درخواست خود را ثبت کنید تا در صورت تایید اقدام مقتضی در این خصوص صورت پذیرد.

https://t.me/hegmatanchub

فرم درخواست خرید اقساطی خانه پیش ساخته

https://form.hegmatanchoob.com

همچنین جهت مشاهده تصاویر و ویدئوهای پروژه های اجرائی به اینستاگرام هگمتان چوب مراجعه نمائید.

https://www.instagram.com/hegmatanchub

خانه پیش ساخته در شیراز

 به استحضار مشتریان مجترم در شهر ها و استانهای جنوبی کشور می رساند جهت خدمات رسانی بهتر به شما عزیزان دفتر فروش جنوب کشور هگمتان چوب در شهر شیراز افتتاح گردید.

لذا مشتریان مجترم از شهر های جنوبی کشور جهت عقد قرارداد و سایر امور اداری می توانند به این دفتر مراجعه و با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایند.

آدرس دفتر شیراز:قصرالدشت.خیابان برق.ساختمان عرشیا.طبقه 3 واحد 4

 

پنل کاربری مشتریان هگمتان چوب

 به استحضار مشتریان محترم می رساند هگمتان چوب در راستای تسهیل نظارت مشتریان برمراحل ساخت و نصب ویلای پیش ساخته خود اقدام به راه اندازی پانل کاربری برای هر یک از مشتریان نموده است.

این پانل کاربری به مشتریان این امکان را می دهد که در هر زمان و هر مکان با ورود به این سیستم از مراحل پیشرفت پروژه مطلع شده و تصاویر و مستندات اجرایی تیم های نصب را مرحله به مرحله مرور نمایند.به این ترتیب هیچ یک از مراحل ساخت و نصب بدون نظارت مشتریان انجام نمی شود.

برای هر پروژه کارشناس و مدیر پروژه اختصاصی معرفی می شود که مشتریان در صفحه کاربری خود می توانند هرگونه نقطه نظرات و سوالات خود در خصوص مراحل اجرایی را از کارشناس و مدیر پروژه خود داشته باشند.

دراین پانل کاربری تمامی مستندات پروژه و عملیات های اجرایی مطابق چارت و زمان بندی نمایش داده می شود و پس از انجام هر مرحله مشتریان قادر خواهند بود تصاویر و مستندات مربوطه را مشاهده نمایند.

 

فروش ویژه یلدا

 به استحضار مشتریان مجترم در شهر ها و استانهای جنوبی کشور می رساند هگمتان چوب در شیراز به مناسبت شب یلدا برای مشتریان محترمی که تا تاریخ یکم دیماه اقدام به عقد قرارداد نمایند 10 درصد تخفیف در نظر خواهد گرفت.

لازم به ذکر است این تخفیف تنها برای شهرهای جنوبی کشور می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی با دفتر فروش هگمتان چوب در شیراز تماس حاصل فرمائید.

آدرس دفتر شیراز:قصرالدشت.خیابان برق.ساختمان عرشیا.طبقه 3 واحد 4

تلفن:
071-32320101
071-32320505
همراه:
09177719095

نظر به درخواست هاي مكرر مشتريان گرامي و با عنايت به افتتاح دفتر جديد هـگمتان چوب به استحضار مي رساند فروش ويژه با تخفيف ١٠٪؜ ؛ويژه متراژهاي بيش از ١٥٠ مترمربع براي تمام استانهاي كشور تا پایان آذر ماه برقرار گرديد.

آدرس دفتر جديد هگمتان چوب:
سعادت آباد - بلوار فرحزادي - خيابان ايثارگران شمالي - پلاك ١٠ - واحد ٩
02126742140
02126742159
02126742153
09123074931
09125462576

فروش ویلای چوبی

 

در راستای افزایش فروش و ایجاد بهتر بستر های صادراتی برای محصولات ویلاهای چوبی پیش ساخته به کشورهای حوزه خلیج فارس دفتر فروش هگمتان چوب در کشو امارات و شهر دبی افتتاح گردید.