چرا ساخت ویلای چوبی خود را به هگمتان چوب بسپارید:

با مقایسه توانمندیهای هگمتان چوب با سایر شرکت های فعال در زمینه ساخت ویلا های چوبی پیش ساخته به سهولت مزایای خرید از هگمتان چوب مشخص می گردد.برخی از ویژه گی های خرید از هگمتان چوب به شرح ذیل می باشد:

هگمتان چوب تجربه حضور در این صنعت از سال 1376

سابقه فعالیت پایدار هگمتان چوب از سال 1376 این اطمینان را به مشتریان میدهد که این شرکت قدم های استواری در این زمینه برداشته است و قطعا در این زمینه تجربه قابل قبولی دارد.

گرد هم آوردن گروهی بزرگ و متخصص و مکمل هم 

هگمتان چوب از 150 نفر نیروی انسانی در سطح دکتری تخصصی صنایع چوب و عمران -کارشناسان معماری - کارشناس ساخت و تولید - سرکارگران زبده و با سابقه و کارگران متخصص شکل گرفته است . که از این تعداد 15 نفر در دفتر مرکزی هگمتان چوب و 30 نفر در کارخانه و 105 نفر به عنوان اکیپ های نصب و کارشناسان اجرایی در پروژه ها مشغول به فعالیت می باشند.

 کیفیت وجه تمایز بارز

شکل متخصصین هگمتان چوب بیش از 20 سال است که ویلاهای چوبی می سازند لذا در این امر از سرامدان در کشور هستند لذا همواره محصولات هگمتان چوب در مقایسه با سایر شرکت های فعال در این زمینه وجه بارز برتری هگمتان چوب بوده است.

ثبات قیمت پس از عقد قرارداد

هگمتان چوب پس از عقد قرارداد کلیه اجناس مربوط به پروژه را تهیه می نماید و در انبارهای خود نگهداری می نماید لذا مشتریان هگمتان چوب با افزایش نرخ دلار - افزایش دستمزد ها افزایش قیمت مواد اولیه و ... هزینه اضافه ای نسبت به قرارداد پرداخت نخواهند کرد .

کلاس جهانی    

هگمتان چوب با اخذ استانداردهای امریکایی و اروپایی تنها شرکت ایرانی فعال در زمینه ویلاهای چوبی است که موفق به صادرات این محصول به کشورهای امارات-ترکیه-ارمنستان-عراق و تاجیکستان شده است.